Półśpiochy – jeden z najwygodniejszych elementów garderoby maluszka

Wiele mam przyznaje, że półśpiochy to jeden z najwygodniejszych elementów garderoby maluszka. Mówi się, że jest to ubranko, które służy do spania, ale z powodzeniem można je wykorzystywać także w ciągu dnia. Wykonane są z kolorowych materiałów, które na dodatek nie krępują ruchów dziecka.

Zadowolony maluszek i jego półśpiochy

Rodzic, który decyduje się na użycie tego elementy garderoby, może być pewnym tego, że jego dziecko będzie bardzo zadowolone. Jest to spowodowane tym, że spodenki (ponieważ tak właśnie wyglądają półśpiochy do kupienia na Pinokio) nie powodują żadnego ucisku na brzuszek. Zakłada się je w bardzo wygodny sposób. Szeroka guma znajdująca się w pasie, przytrzymuje spodenki, aby te nie spadały z nóżek dziecka. Dostępne są one na ogół w rozmiarze od 56 do 86. Od samego dnia narodzin, aż do okresu, kiedy to dziecko skończy pierwszy rok życia.

Wygodne ubranie na długi czas

Do wyboru są półśpiochy ze stopkami oraz bez. W okresie wiosenno-letnim polecane są te bez stópek, które na dodatek wystarczą na bardzo długi czas. Zima to duży chłód, dlatego lepszą propozycją będą te spodenki, które mają stopki. Dorośli będą mieli pewność, że dziecko nie zmarznie w środku nocy, czy też w ciągu dnia. Powracając na chwilę do pasa przy tych spodenkach, lepszą propozycją są te modele, które posiadają szeroki, bawełniany pas, który jest także zdecydowanie przyjemniejszy w dotyku dla skóry maluchy.

Każdy rodzic powinien zadbać o to, aby jego dziecko miało do czynienia z wygodnymi ubraniami- również, jeżeli chodzi o taki półśpioch.