Friends gadżety dla miłośników ulubionych bohaterów

Każdy, kto ceni popularny serial o przyjaźni, może zaopatrzyć się w gadżety nawiązujące do postaci głównych bohaterów. Dla prawdziwych fanów i miłośników oferowane są wyjątkowe plakaty na ścianę, które przedstawiają grono sześciu ulubionych bohaterów. Na szczególną uwagę zasługuje także kalendarz, który posiada aż 13 rozkładanych stron. Na każdej z nich jest przedstawiona scena z filmu. Stylowy kalendarz można zawiesić na ścianie w salonie lub przedpokoju.

Modne gadżety z popularnego serialu

Friends gadżety z pewnością docenią miłośnicy popularnego serialu. Na szczególną uwagę zasługują kubki, na których widnieje wizerunek Rachel Green. Na niektórych modelach są umieszczeni również pozostali bohaterowie. Akcesoria te wyróżniają się porządnym wykonaniem i ciekawym designem. W nowoczesnej kuchni i jadalni ciekawie się będzie prezentować także magiczny kubek ze zdjęciami, który zmienia się pod wpływem temperatury.

Licencjonowane akcesoria dla fanów

Wszystkie wyżej wymienione gadżety pochodzą bezpośrednio od angielskiego producenta zatem można mieć pewność, że wyprodukowane są na oryginalnej licencji. Oprócz wyżej wymienionych gadżetów, miłośnicy serialu mogą zaopatrzyć się w breloczek, który składa się z porządnego gumowego materiału i metalowego kółka. Z pewnością może on stanowić prezent dla osoby, która lubi oglądać popularny serial. Kolejnym gadżetem jest obraz na płótnie jak ten tutaj, który charakteryzuje się doskonałą jakością wykonania i ciekawą kolorystyką. W drodze podsumowania warto pamiętać, że na fanów Przyjaciół czekają poszczególne akcesoria:

friends gadżety

  • kubki,
  • plakaty,
  • obrazy na płótnie,
  • breloczki,
  • kalendarze,
  • notatniki,
  • plakaty.