Ile kosztuje szumiący miś?

Wybierając się w odwiedziny do nowo narodzonego dziecka kogoś z rodziny czy znajomych, nie wypada przyjść z pustymi rękoma. Dla maluszków zazwyczaj wybiera się jakiś komplet ubranek – body czy czapeczkę. Minusem takiego rozwiązania jest to, że bardzo łatwo jest pomylić się w kwestii rozmiaru. Dzieci rodzą się różne, nie każde po porodzie wchodzi w standardowe ubranka noworodkowe szyte na 52 centymetry. Co zamiast tego można podarować świeżo upieczonym rodzicom i nowemu członkowi ich rodziny?

Prezent dla noworodka

Świetnym upominkiem dla kilkudniowego dziecka są na przykład pozytywki ukryte w pluszaku. Malutkie dzieci nie mają wykształconego zmysłu wzroku, ale całkiem dobrze słyszą oraz czują. Miły w dotyku baranek czy niedźwiadek, z którego leci przyjemna melodyjka to dla malucha duża przyjemność. Doskonałym rozwiązaniem są również misie szumisie, które są nie tylko prezentem dla noworodka, ale także… dla jego rodziców. Jak to możliwe?

Szumiący miś – co to takiego?

Misie szumisie to nic innego, jak pluszowe maskotki, w których wnętrzu kryje się źródło białego szumu. To dźwięk, który dzieci słyszą w łonie matki. Słysząc go, będąc już na świecie, maluszki są w stanie bardzo szybko się uspokoić. Doskonale dzieci reagują na niego również w nocy, podczas pobudek. To dlatego misie szumisie (https://mrbobas.pl/szumisie) określa się również mianem prezentu dla rodziców.

Jak powstał szumiący miś?

Założycielka firmy produkującej oryginalne misie szumisie wpadła na pomysł ich tworzenia, kiedy sama została mamą. Zaobserwowała, że jej maluszek wycisza się na dźwięk suszarki. Testując tę metodę, stwierdziła, że znacznie bezpieczniejszym i bardziej komfortowym rozwiązaniem byłaby miła przytulanka, wydająca właśnie takie dźwięki szumu.

Ile kosztuje miś szumiś?

Misie szumisie są obecnie niezwykle popularne na całym świecie. Doczekały się one również swoich podróbek. Co prawda, oryginalne misie nie kosztują wcale wiele. Występują na rynku w przeróżnych kształtach i wielkościach. Te najmniejsze kupić można już za kilkadziesiąt złotych. Z powodzeniem można na pewno kupić ten produkt z drugiej ręki – przychodzi w końcu czas, kiedy niemowlak przestaje reagować na biały szum, wówczas wielu rodziców sprzedaje swoje szumiące misie. Jeśli ktoś nie chce inwestować w kupowanie takiego gadżetu, może swobodnie puszczać maleństwu biały szum z komórki. Są w Internecie dostępne różne aplikacje, umożliwiające to zadanie. Oczywiście, ważne jest wówczas aby pilnować, by dźwięk połączeń został wyciszony – w przeciwnym razie maluszek może się wystraszyć, gdy ktoś do nas zadzwoni.