Body z długim rękawem pomocne przy tworzeniu dziecięcej stylizacji

W wyprawce dziecięcej potrzebnej na pierwsze miesiące życia, bardzo często można znaleźć body. Najczęściej jest ono rozpinane, dzięki czemu ułatwia ono zdejmowanie pieluszki oraz pielęgnację dziecka. Zdobione modnymi printami oraz pastelową kolorystyką, to ubranko będzie tworzyć jednolitą całość z pozostałymi akcesoriami, przygotowanymi w dziecięcych pokoikach. W sezonie jesiennym oraz zimowym, największą popularnością cieszą się ubranka z długim rękawem.

Body jako jeden z podstawowych elementów dziecięcej wyprawki

W modzie dziecięcej dużym zainteresowaniem cieszy się ubranko typu body z długim rękawem (https://www.pinokio.pl/wyprawka-body-z-dlugim-rekawem), które zdobione jest wzorem gwiazdek, tęczy, chmurek, zwierzątek oraz kwiatuszków. W zależności od modelu może być ono projektowane z dzianiny bawełnianej oraz bawełny organicznej. Żaden z tych materiałów nie podrażnia delikatnej skóry maluszka, wręcz przeciwnie, jest on bardzo miękki, zapewnia także przewiewność. Body, w zależności od konkretnego modelu może posiadać rozpięcie na całej długości bądź na ramionkach i przy nóżkach. Guziki ułatwiają nakładanie ubranka i każdorazową zmianę pieluszki.

Wygodne ubranka dla maluchów od pierwszych dni życia

Ubranko typu body może być zdobione koronką, falbanką, kieszonką bądź innym, ciekawym elementem. Ubranka są wygodne w użytkowaniu oraz praniu. W wielu modelach znajduje się specjalny klin, który ułatwia przebieranie maluszka w każdej sytuacji. Body w nowoczesnych modelach wyróżnia sią:

  • bawełnianym materiałem,
  • solidnym szyciem,
  • modnym printem,
  • elastycznością.